Wyniki I etapu konkursu o bł. ks. Jerzym Popiełuszce PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 marca 2017 10:28Wyniki I etapu III Ogólnopolskiego Konkursu o bł. ks. Jerzym Popiełuszce

W plikach zamieszczonych poniżej znajdą Państwo nazwiska uczniów, którzy zostali zakwalifikowani do drugiego etapu konkursu.


Szkoła podstawowa - prace literackie

Szkoła podstawowa - prace plastyczne

Gimnazjum - prace literackie

Gimnazjum - prace plastyczne


Przypominamy, że drugi etap konkursu (test wiedzy o życiu bł. ks. Jerzego Popiełuszki) odbędzie się 30 maja 2017 r. w siedzibie szkoły (ul. Dewajtis 3).

 
Sekretariat w ferie PDF Drukuj Email
piątek, 10 lutego 2017 18:53GODZINY PRACY SEKRETARIATU W FERIE:

13 - 17 lutego 2017 r. - nieczynny

20 - 24 lutego 2017 r. - godz. 9.00 - 15.00

 
Zajęcia w Centrum Nauki Kopernik PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 stycznia 2017 18:41W piątek 20 stycznia 2017 r. wybrałem się razem z moją klasą na wycieczkę klasową do Centrum Nauki Kopernik. Naszymi opiekunami byli pani wychowawczyni prof. Anna Ściborek oraz prof. Przemysław Gnatowski. Mieliśmy się spotkać wewnątrz budynku o godzinie 8.50. Po sprawdzeniu listy obecności i oddaniu ubrań do szatni podzieliliśmy się na grupy i poszliśmy na pierwsze piętro zobaczyć atrakcje naukowe. Wśród nich znajdowały się m.in. modele planet we wszechświecie.

Więcej…
 
Orszak Trzech Króli PDF Drukuj Email
niedziela, 15 stycznia 2017 19:146 stycznia obchodziliśmy uroczystość Objawienia Pańskiego. Częściej jednak mówimy, że jest to święto Trzech Króli. Historia nie do końca potwierdza fakt, czy byli to królowie. Pismo Święte mówi bowiem o mędrcach ze Wschodu, którzy podążyli za gwiazdą, aby złożyć dary (mirrę, kadzidło i złoto) i oddać pokłon narodzonemu Jezusowi. Na pamiątkę tego wydarzenia w kościołach katolickich święci się kadzidło, a kredą znaczy odrzwia domów napisem C+M+B od pierwszych liter łacińskiego Christus Mansionem Benedicat (co oznacza Chrystus temu domowi błogosławi).

Więcej…
 
Reforma edukacji PDF Drukuj Email
sobota, 14 stycznia 2017 13:00Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje dotyczące reformy systemu oświaty w Polsce. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.reformaedukacji.men.gov.pl. Można na niej znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, harmonogram prac nad wdrażaniem reformy, akty prawne, szczegółowe dane kontaktowe do poszczególnych departamentów w ministerstwie.

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

Broszura informacyjna "Dobra Szkoła"

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>