pedagog szkolny PDF Drukuj Email
wtorek, 29 listopada 2011 12:47

Zespół Szkół Katolickich na Bielanach nawiązał współpracę z pedagogiem szkolnym. Jest nim Pani Elżbieta Stawińska – psychoedukator – specjalista od problemów wychowawczych i  funkcjonowania dziecka w szkole. Pani pedagog będzie towarzyszyła naszej pracy na dwóch płaszczyznach: konsultacji dla wychowawców klas oraz porad dla Rodziców.

Spotkania z panią pedagog są możliwe w każdą środę w godz. 18.00 – 20.00 po wcześniejszym umówieniu się w sekretariacie szkoły.

Pani Elżbieta Stawińska, w ramach współpracy ze szkołą, będzie służyła rodzicom naszych uczniów jedynie w formie konsultacji.
Jeśli sytuacja wymagać będzie pomocy psychologicznej czy terapeutycznej, trzeba będzie jej szukać już indywidualnie. Z naszej strony polecamy ofertę Katolickiego Ośrodka Terapeutyczno – Edukacyjnego „Poradnia Dewajtis” www.ote.dewajtis.pl tel. 660511566, ponieważ pracujący tam specjaliści kierują się katolickim systemem wartości. W tej poradni pracuje także pani Elżbieta Stawińska.