Wigilia szkolna PDF Drukuj Email
wtorek, 02 stycznia 2018 11:09

Następnie głos zabrał dyrektor szkoły pan Tomasz Kowalczyk, składając wszystkim uczniom, licznie zebranym absolwentom i gościom bielańskiej społeczności, świąteczne życzenia. Następnie przewodniczący Samorządu Uczniowskiego odczytał fragment Ewangelii św. Łukasza, a ksiądz Marcin Kłosowski pobłogosławił zebranych. W atmosferze skupienia i wzruszenia połamaliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia przy nastrojowym śpiewie kolęd w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego Effatha. Później zasiedliśmy do stołu i z radością częstowaliśmy się świątecznymi potrawami przygotowanymi przez uczniów naszej szkoły. To spotkanie wigilijne dostarczyło wszystkim dużo radości i umocniło więzi między nami.