Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 PDF Drukuj Email
środa, 16 sierpnia 2017 11:00

Nowy rok szkolny rozpoczniemy w poniedziałek 4 września o godzinie 9.00. Po uroczystym powitaniu przed wizerunkiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki udamy się na pierwszą szkolną Mszę Świętą. Po Eucharystii uczniowie spotkają się z wychowawcami w salach. Tego dnia obowiązuje strój uroczysty.

Szczegółowy plan dnia:

• 9.00 - 9.30 - spotkanie przed wizerunkiem patrona,
  • 9.45 - 10.35 - Msza Święta w Kościele Pokamedulskim,
  • 10.45 - 12.00 - spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych (kl. 2 - sala 1; klasa 3 - sala 5).

Trwają gorące wakacje, czas odpoczynku i spotkania z innymi. Mamy nadzieję, że te dwa miesiące pozwolą nam z nową siłą i ochotą podjąć trud kolejnych dziesięciu miesięcy nauki. O to będziemy się modlić podczas uroczystej Mszy Świętej w Kościele Pokamedulskim w środę 6 września o godz. 16.00. W tym dniu obowiązuje uczniów strój uroczysty. Po Eucharystii zapraszamy rodziców na pierwsze spotkanie z wychowawcami poszczególnych klas.