Piknik rodzinny PDF Drukuj Email
środa, 07 czerwca 2017 06:02

W sobotę 3 czerwca 2017 r. rodzice, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Katolickich na Bielanach (głównie gimnazjum) bawili się wspólnie na dorocznym pikniku rodzinnym. Uwagę przyciągały przede wszystkim pokazy chemiczne, których w tym roku było wyjątkowo dużo. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zwłaszcza projekty uczniowskie i doświadczenia z ciekłym azotem.

Jednak największą atrakcją pikniku okazał się pokaz uzbrojenia i umundurowania przygotowany przez uczniów z III klasy gimnazjum. Każdy mógł dotknąć broni, a Janek, Filip i Dawid cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania.

Absolwenci Gimnazjum Popiełuszki i Liceum Archutowskiego przygotowali dla wszystkich wielką niespodziankę. Nie tylko przybyli liczną grupą, ale i zagrali dla nas koncert – jak za dawnych dobrych czasów – złożony z nowych utworów i z przebojów, które wszyscy lubimy.

Nie byłoby pikniku bez grilla, a także bez ciast i deserów, o które zatroszczyli się rodzice naszych uczniów. I tu nowość: w czasie całego spotkania działała naleśnikarnia pod chmurką – pomysł nieocenionej III gimnazjum. Dziękujemy!

To było piękne, leniwe przedpołudnie. Liczymy na następne takie spotkania.