Wspominamy X-lecie szkoły PDF Drukuj Email
niedziela, 19 grudnia 2010 23:00

Rok temu obchodziliśmy w naszej szkole X-lecie istnienia gimnazjum. Warto przypomnieć uroczystą Eucharystię pod przewodnictwem J. E. ks. bp. Pikusa oraz piękny koncert Skaldów pt. "Moje Betlejem", który odbył się 13 XII 2009 roku w Kościele Pokamedulskim. Zgromadzeni w świątyni rodzice, uczniowie, nauczyciele, absolwenci i goście, z władzami gminy Bielany na czele, wysłuchali kolęd i pastorałek w wykonaniu Skaldów, którym towarzyszyła schola złożona z uczniów naszej szkoły i liceum im. Archutowskiego. Po koncercie goście zostali zaproszeni do pięknie udekorowanej szkoły na poczęstunek. Była również możliwość obejrzenia zdjęć z 10 lat istnienia szkoły, pucharów, które otrzymały kolejne reprezentacje, nagrań przedstawień wystawionych przez uczniów i posłuchać koncertu szkolnej kapeli.

Więcej już niedługo w zakładce "X-lecie".

O naszej uroczystości napisali:

http://info.wiara.pl/doc/399034.Moje-Betlejem-w-Warszawie