Dzień Języków Obcych PDF Drukuj Email
niedziela, 10 czerwca 2018 10:326 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół Katolickich na Bielanach odbyła się II edycja Dnia Języków Obcych. Podobnie jak w zeszłym roku każda klasa losowała kraj z obszaru języków, których uczniowie się uczą i przygotowywała potrawy z nim związane oraz program artystyczny.

Więcej…
 
Koncert "Fortecy" PDF Drukuj Email
piątek, 01 czerwca 2018 15:5416 maja 2018 r. uczniowie klasy III gimnazjum wzięli udział w koncercie poświęconym pamięci rotmistrza Witolda Pileckiego w wykonaniu zespołu historyczno-patriotycznego „Forteca”. Młodzież spotkała się także z synem rotmistrza, panem Andrzejem Pileckim. Koncert został zorganizowany przez Centrum Edukacyjne Archidiecezji Warszawskiej, Caritas Polska oraz Katolicki Zespół Edukacyjny im. Ks. Piotra Skargi.

 
Egzamin gimnazjalny PDF Drukuj Email
piątek, 20 kwietnia 2018 15:12W dniach 18-20 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy trzeciej pisali egzamin gimnazjalny. Przed rozpoczęciem sesji egzaminacyjnej trzecioklasiści uczestniczyli we Mszy Świętej, którą w kaplicy internatu odprawił ks. Marcin Kłosowski. W środę 18 kwietnia gimnazjaliści rozwiązywali zadania z części humanistycznej, w czwartek - z matematyczno-przyrodniczej, natomiast w piątek z języka angielskiego. Z niecierpliwością czekamy na wyniki egzaminu, życząc, aby naszym uczniom udało się dostać do wymarzonych szkół.

 
Droga Krzyżowa po Lesie Bielańskim PDF Drukuj Email
wtorek, 10 kwietnia 2018 15:06W środę 28 marca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Katolickich na Bielanach - zgodnie z tradycją szkół - wzięli krzyż na swoje ramiona, by po raz ostatni przed świętami symbolicznie odtworzyć drogę Chrystusa na śmierć. Kolejne stacje Męki Pańskiej znajdowały się w Lasku Bielańskim. Rozważania zostały przygotowane przez młodzież, zaś modlitwę poprowadził nasz szkolny katecheta - ks. Marcin Kłosowski. Mamy nadzieję, że czas spędzony podczas pasyjnych rozważań pozwoli nam w pełni przeżyć Triduum Paschalne i Święta Wielkanocne.

Więcej…
 
Gimnazjaliści na Jasnej Górze PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 14:5422 marca 2018 r. gimnazjaliści z klasy trzeciej wraz z dyrektorami p. Tomaszem Kowalczykiem i p. Arturem Fijałkowskim wybrali się na całodniową wycieczkę do Częstochowy. Głównym punktem wyjazdu miało być zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>