Spotkanie o religiach wschodu PDF Drukuj Email
środa, 09 marca 2011 09:53

 

7 marca 2011r (w poniedziałek) gościliśmy w naszej szkole siostrę Michaelę Pawlik z zakonu dominikanek, która w obecności młodzieży gimnazjalnej i liceum wygłosiła swój wykład. Siostra Michaela podzieliła się ze słuchaczami swoim doświadczeniem z kilkunastoletniego pobytu w Indiach, gdzie poznała codzienne życie najniższych warstw społecznych (tzw. „nieczyści”), podporządkowanych obowiązkowi kastowemu.

Więcej…
 
dyskotekowy tłusty czwartek PDF Drukuj Email
czwartek, 03 marca 2011 23:00

 

3 marca, w czwartek, w naszym gimnazjum odbyła się dyskoteka. Zorganizował ją Bartosz Stangiewicz z klasy IIa przy współpracy z kilkoma innymi uczniami. Zaprosiliśmy dziewczyny ze Szkoły Sióstr Nazaretanek. Stawiły się dość licznie. Aby podtrzymać tradycję tłustego czwartku, poczęstowaliśmy naszych gości pączkami. W zabawie wzięli także udział nauczyciele

Więcej…
 
Opłatek absolwentów PDF Drukuj Email
środa, 09 lutego 2011 15:55

 

W ostatni czwartek (27.01.2011) w Podziemiu Kamedulskim spotkali się absolwenci naszej szkoły.

Więcej…
 
JASEŁKA 2010 PDF Drukuj Email
czwartek, 20 stycznia 2011 13:18

 

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia mieliśmy okazję obejrzeć w Podziemiu Kamedulskim Jasełka wystawione przez Koło Teatralne naszej szkoły we współpracy z Zespołem pod kierunkiem p. Przemysława Gnatowskiego.

Więcej…
 
Wspominamy X-lecie szkoły PDF Drukuj Email
niedziela, 19 grudnia 2010 23:00

 

Rok temu obchodziliśmy w naszej szkole X-lecie istnienia gimnazjum. Warto przypomnieć uroczystą Eucharystię pod przewodnictwem J. E. ks. bp. Pikusa oraz piękny koncert Skaldów pt. "Moje Betlejem", który odbył się 13 XII 2009 roku w Kościele Pokamedulskim. Zgromadzeni w świątyni rodzice, uczniowie, nauczyciele, absolwenci i goście, z władzami gminy Bielany na czele, wysłuchali kolęd i pastorałek w wykonaniu Skaldów, którym towarzyszyła schola złożona z uczniów naszej szkoły i liceum im. Archutowskiego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 następna > ostatnia >>