DROGA KRZYŻOWA PDF Drukuj Email
czwartek, 10 maja 2012 09:03

 

Jak co roku, w związku z przypadającym w kalendarzu liturgicznym okresem Wielkiego Postu, w każdy piątek na szkolnym korytarzu odbywa się Droga Krzyżowa dla wszystkich uczniów i nauczycieli gimnazjum oraz liceum. Aby odprawić ostatnie, najbardziej uroczyste nabożeństwo, wyruszamy do pobliskiego Lasu Bielańskiego.

 

Więcej…
 
21 MARCA - DZIEŃ NA ZIELONO PDF Drukuj Email
niedziela, 22 kwietnia 2012 15:37


21 marca 2012 r. obchodziliśmy zorganizowany przez Samorząd Szkolny dzień powitania wiosny. Tego dnia korytarze szkolne wyglądały wyjątkowo radośnie, gdyż uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum ubrali się na zielono.  Podczas długiej przerwy członkowie samorządu ogłosili konkurs na najbardziej wiosenny strój.

 

Więcej…
 
Mistrzostwa Warszawy w zapasach PDF Drukuj Email
środa, 21 marca 2012 11:09

Dnia 4.03.2012 na obiektach Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży – Mistrzostwa Warszawy w zapasach.

 

Więcej…
 
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE PDF Drukuj Email
niedziela, 18 marca 2012 14:10

 


 

Wielki Post to czas zadumy i zatrzymania się w pędzie codzienności. To okres, w którym powinniśmy skupić się na przemianie swego życia. Dlatego 7 i 8 marca odbyły się w naszej szkole rekolekcje. Była to niezwykła okazja do zaczerpnięcia z nauczania Chrystusowego wskazówek dotyczących postępowania według zasad Ewangelii. W tym roku gościliśmy księży i seminarzystów z Archidiecezjalnego Seminarium Misyjnego Redemptoris Mater w Warszawie.

 

Więcej…
 
DYSKOTEKA WALENTYNKOWA PDF Drukuj Email
sobota, 25 lutego 2012 00:00

 


 

14 lutego w naszej szkole odbyła się dyskoteka walentynkowa, na którą zaproszone zostały uczennice z Gimnazjum Sióstr Nazaretanek. Zabawę zorganizowali nasi koledzy z klasy pierwszej wraz z wychowawczynią, panią Agnieszką Pawlik. W samych przygotowaniach pomagali jednak wszyscy. Jedni wieszali zasłony i kulę dyskotekową, drudzy ustawiali sprzęt muzyczny i światła, jeszcze inni myli podłogę. Dzięki świetnej organizacji prace ukończyliśmy na czas, pozostało nam tylko z niecierpliwością oczekiwać gości.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 następna > ostatnia >>